Podróż po amerykańskim zachodzie – Wakacje na amerykańskim zachodzie na miarę

Co zobaczyć na amerykańskim Zachodzie

Oszałamiające parki narodowe, architektoniczny nadmiar i fascynujące muzea, co wybrać? Oto kilka „koniecznych”:
– Dołącz do Los Angeles legendarną drogą 66 i przemierzaj Beverly Hills, Hollywood lub Santa Monica słynnymi bulwarami
– Wędrówka między czerwonymi skałami hali Monument Valley
– Podziwiaj oszałamiające wodospady Parku Narodowego Yosemite
-Biznes szlak po zalesionych bokach – lub zaśnieżone szczyty – Mount Rainier
– Wypij herbatę jaśminową z ciasteczkiem fortuny w japońskim ogrodzie herbacianym w Golden Gate Park w San Francisco

Co robić na amerykańskim Zachodzie

Wędruj szlakami Parku Yellowstone lub weź udział do gry Lakers NBA w Los Angeles są absolutnie niezbędne działania związane z podróżą na amerykański zachód. Lokalne agencje Evaneos oferują również więcej nieoczekiwanych wrażeń. Fan natury i wody? Ciesz się ciepłymi wodami naturalnego spa Homestead Crater w Utah. Piaskowcowe łuki Parku Narodowego Arches, takie jak ochrowe lasy kolumnowe Bryce Canyon, pozostaną bez słowa. A dlaczego nie wziąć pod uwagę małej wycieczki kajakiem po wspaniałych wyspach San Juan, na północ od Seattle?

Kiedy jechać na amerykański zachód

American West zapewnia wyjątkowe wrażenia o każdej porze roku dzięki bardzo przyjemnemu klimatowi, szczególnie w Kalifornii. Sezon główny koncentruje się w lipcu i sierpniu, będziesz wygodniejszy wiosną i jesienią jeśli szczególnie cenisz wędrówki i wizyty z dala od letnich tłumów.

Wszystkie nasze wskazówki dotyczące przygotowania podróży na amerykański zachód

Twoja podróż na amerykański zachód najprawdopodobniej rozpocznie się od dziesięciogodzinnego lotu między Paryżem a Los Angeles. Połączenia są dość częste w tym miejscu, a także z Las Vegas lub San Francisco. Różnica czasu wynosi 9 godzin między Francją a zachodnim wybrzeżem. Bogata i dość zróżnicowana oferta zakwaterowania między osobami to dobry sposób na życie w amerykańskim stylu, jak najbliżej mieszkańców. Znajomość kilku słów po angielsku jest zawsze mile widziana, oprócz tego, że jest praktyczny!